Гарантія та сервіс

                                                                                              ГАРАНТІЯ І СЕРВІС

 
Гарантія Відповідно до п.5 статті 1 Закону України «Про захист прав споживача» термін - це термін, протягом якого виробник (продавець, виконавець або будь-яка третя особа) бере на себе зобов'язання з проведення гарантійного ремонту або заміни продукції в зв'язку з введенням її в оборот.

Гарантійний термін починається з моменту передачі товару покупцеві або отриманні товару кур'єрською службою. Гарантійні терміни на товари інтернет-магазину olliobuv.com: Взуття - 30 днів. На сезонне взуття гарантійний термін обчислюється з початку відповідного сезону: зима: з 15 листопада по 15 березня весна-осінь: з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада літо: з 15 травня по 15 вересня В разі порушення сезонності при використанні товару, претензії по якості не приймаються. Гарантія не поширюється на фурнітуру, устілки, набійки, профілактику.

Повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту отримання замовлення покупцем. Витрати на повернення і заміну товару належної якості лягають на покупця, також продавцем утримується вартість доставки, вартості доставки післяплати і доставки товару клієнту. У разі заміни товару неналежної якості на товар належної якості, гарантійний термін на нього починає текти з моменту заміни, а заміна здійснюється за рахунок продавця.
 
Вимоги до товару для його заміни або повернення: Товар повинен бути упакований в тому вигляді, якому ви його отримали. Повинні бути збережені всі етикетки і бирки Товар не повинен бути використаним.

© ditto.ua


  • (066) 700-72-88 (097) 319-41-30
  • Работаем с 9.00 до 19.00 без выходных и праздников
  • Украина г.Харьков
Интернет магазин olli обувь оптом и в розницу ©2015. Создание сайтов Харьков

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

*text_name
*Номер телефону
Коментар
*Введіть код
captchacaptchacaptchacaptcha