Ольга / 30/05/2022
Доброго дня! отримала сьогодні ці сапожки і спішу поділитись враженням.Як для мене, то вони ідеальні. Такі самі, як на фото, розмір в розмір, завужена і акуратна моделька.Навіть застібнулись на моїх плотних ногах, в чому я дуже сомнівалась.Але оператор мене завірила, що шкіра подається і можу спробувати. Повертати не прийшлось :)Дякую магазину за оперативну та відмінну роботу.
Администратор
Дякую за розширений відгук.
Надя / 15/05/2022
Дякуємо. Дуже класні ботфорти! Дуже зручні! Виглядають стильно! Спасибі менеджеру, яка допомогла визначитися на мою дуже широку гомілку! Дуже ввічливий грамотний, добре навчений своїй справі менеджер! Керівнику раджу винагородити такого співробітника, людина, яка вміє продавати і правильно вмовляти клієнтів. (У хорошому розумінні не нав'язливому) Я вперше купую в цьому магазині і дуже задоволена обслуговуємо, і найголовніше покупкою!
Марина / 12/05/2021
Велике Вам спасибі, за Ваш магазин. Я не одноразово купую у Вас взуття та залишаюся дуже задоволена. Вчора замовила ще дві пари черевиків тієї ж таки марки для мами. Взуття просто супер. Все ідеально підійшло, дуже м'які та красиві, на нозі не відчуваєш. Дівчина-консультант у Вас просто супер. Розумничка, навіть і не знаю, як цей скарб ще можна назвати, з її терплячістю, увагою, професіоналізмом. Я дуже рада, що є такі дівчата! Процвітання Вам, і багато клієнтів!
Кристина / 10/05/2021
Туфлі, СУПЕР! Ідуть на чисто вузьку ногу. Замовила дуже задоволена. Увечері зробила замовлення телефоном. Другого дня вдень вже були на пункті отримання. Я дуже задоволена, замовляла взуття неодноразово. Хлопці працюють бездоганно. Хлопці, ви молодці! Бажаю вам процвітання та багато замовлень! УСПІХІВ!
Администратор
Дякую вам за гарний відгук
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)