breadcrumbs_revolution_theme

Компанія “Оlli”

Українська компанія OLLI працює на ринку з виробництва взуття вже 10 років. За ці роки вона завоювала кохання багатьох українок. Компанія спеціалізується на виробництві жіночого взуття за доступними цінами. Причому все взуття без винятку доступне абсолютно будь-якій жінці. Це зумовлено тим, що компанія OLLI повністю виготовляє взуття на своїй фабриці виключно на італійському устаткуванні. Компанія не стоїть на місці, і постійно розвивається купуючи все нове та нове обладнання, що дозволяє значно розширювати модельний ряд взуття. При цьому OLLI тримає конкурентно низькі ціни на своє взуття, що дозволяє жінкам України дозволити придбати собі будь-яку модель, будь то туфлі або чоботи. Взуття представлене у багатьох роздрібних магазинах по всій Україні.

Всі моделі взуття можна також придбати в інтернет магазині компанії OLLI. Вам потрібно лише вибрати відповідну модель і вам доставлять її до будь-якої точки країни. Крім того, щоб у покупців було більше можливостей, розглянути та приміряти взуття OLLI планує відкрити фірмовий магазин компанії у Харкові. Тож слідкуйте за новинами компанії. Щороку компанія випускає 4 колекції взуття для наших модниць. Причому, кожна колекція включає 300 моделей. А розмірний ряд іде від 36 до 40. Усі моделі розробляються дизайнерами не лише з урахуванням світових тенденцій моди, а й повністю адаптовані до українського клімату. Самі підошви зроблені в Україні, а якісна шкіра в Італії та Туреччині. Все це в комплексі пропонує унікальні моделі, адаптовані для України. Адже девіз компанії OLLI – справжнє взуття. І дійсно взуття дуже практичне. Є моделі на низьких підборах з натуральної шкіри, нубука або замші. Вони чудово підійдуть для повсякденних буднів. Є й моделі на високих підборах для справжніх модниць. А є комфортні моделі для жінок похилого віку. Є авторські моделі, розроблені дизайнерами компанії OLLI.

Як видно з асортименту, будь-яка жінка в будь-якому віці зможе підібрати собі стильне і комфортне взуття, причому за цілком доступною ціною. Для оптових покупців у компанії OLLI завжди гарні умови та ціни. Адже взуття компанії OLLI легко продається, адже воно має велику популярність серед українських жінок. Компанія OLLI неодноразово брала участь у різноманітних виставках по всій країні. У липні 2016 року компанія вкотре взяла участь у міжнародній виставці взуття у Києві. Купуючи взуття компанії OLLI ви купуєте справжнє взуття, адже взуття має бути не тільки стильним і модним, але й приносити своїй власниці повний комфорт та задоволення. Компанія OLLI – справжнє взуття!