breadcrumbs_revolution_theme
Гарантія Відповідно до п.5 статті 1 Закону України «Про захист прав споживача» термін - це термін, протягом якого виробник (продавець, виконавець або будь-яка третя особа) приймає на себе зобов'язання щодо проведення гарантійного ремонту або заміни продукції в зв'язку з введенням її в обіг. Гарантійний термін починається з передачі товару покупцю чи отриманні товару кур'єрською службою. Гарантійні терміни на товари інтернет-магазину olliobuv.com: Взуття – 30 днів. На сезонне взуття гарантійний термін обчислюється з початку відповідного сезону: зима: з 15 листопада по 15 березня весна-осінь: з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада літо: з 15 травня по 15 вересня У разі порушення сезонності при використанні товару, претензії щодо якості не приймаються. Гарантія не поширюється на фурнітуру, устілки, набійки, профілактику.

Повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту отримання замовлення покупцем. Витрати на повернення та заміну товару належної якості лягають на покупця, також продавцем міститься вартість доставки, вартості доставки накладеного та доставки товару клієнту. У разі заміни товару неналежної якості на товар належної якості гарантійний термін на нього починає текти з моменту заміни, а заміна здійснюється за рахунок продавця.

Вимоги до товару для його заміни або повернення: товар має бути упакований у вигляді, яким ви його отримали. Повинні бути збережені всі етикетки та бирки Товар повинен бути використаний.